Si la masa asta de Revelion felete s-au intrecut pe ele la bucatarie si au pregatit niste aperitive exceptionale:
You may also like
Cornete cu crema, ca la nunta lui Tania. Delicioase! Va intereseaza reteta?
Pentru ocazii neprevazute va propun un aperitiv rapid, simplu si la indemana oricui: Cosulete cu branza si chimen. Ingredientele necesare sunt: aluat […]
Cu ajutorul lui Serban, Mihaela a mai facut inventie culinara astazi: Musaca de cartofi si dovlecei cu oua si branza berbera. Si […]
Astazi am mancat niste peste (desi nu era dezlegare la peste), am cumparat de la Real niste biban de mare de aquacultura […]








8 thoughts on “Noua ne plac aperitivele”
Nu e nici un comentariu! E normal, ramai mut!Sunt de mancare? Nuuu, cred ca sunt exponatele de la gastroprogramul din Brasov.Doar ca lipseste Jidveiul sec! Oricum raman sceptic ca exista asa ceva!
Exista, si au fost insotite de traditionala tuica romaneasca!
Firul de par care apare in poza 8 si poza 1 este de vis
Noi nu l-am observat! dupa mine pare mai mult o ata din fata de masa
mugure, am slabit 9 kile de cand mananc mai cumpatat
Cristi, sportul conteaza! Altfel dupa ce slabesti prea mult o sa atarne pielea de la burta foarte urat
asta daca slabesti ca un maniac
eu am slabit in 5 luni… nu atarna nimic si inca 5 luni si gata :D
Eu oricum iti recomand sportul! Si mancarurile sanatoasa!