You may also like
De cateva zile s-a schimbat vrema la Alger, e inorat, bate vantul si e racoare (ieri au fost maxim 25 de grade […]
Sau realitatea cruda vazuta prin obiectivul SLR-ului meu, dupa cum imi cerea Amira intr-un comentariu zilele trecute. Fotografiile sunt facute mai ales […]
In gradina:
One thought on “Masa de fussball”
dece de fussbal?ca tot in picioare se joaca!