You may also like
La Sala Sporturilor din Buzau, unde joaca de obicei handbal echipa Dinamo Bucuresti in cupe europene, in spate era amenajata o parcare […]
Si ne mai miram de reducerea pensiilor…
Am profitat de vremea buna si am dat o fuga in noul parc de distractii deschis in Bucuresti pe bulevardul Timisoara, Terra […]
4 thoughts on “Sfintirea masinii”
Orice lucru sfintit prinde o protectie de spiritualitate cereasca, fiind benefic. Da ca sa plec o mie de kilometri pentru a gasi un prelat care sa o faca mi se pare un pic de bigotism, sau exagerare.
scoate si tu limita aia de caractere :)) vroiam sa iti raspund la intrebare cu un: NICIODATA :)
pai daca nu o scot apare iar fina cu emoticonuri.
astia nu mai stiu cum sa faca banuti