You may also like
In gradina florile au inceput sa-si intre deja in drepturi: Alte fotografii cu flori din gradina gasiti aici: http://picasaweb.google.com/mihaelaione/Flori
Se vad clar semenle primaverii la noi in gradina, lamaiul ne asigura cantitatea necesara de vitamina C, drusaimul si narcisele au explodat, […]
2 thoughts on “Santiago skyline”
pune nene si o explicatie, ce-i p…..aia ca ma e cate un analfabet…
Frunzulita bobului… de Chile. Explicatia am dat-o intr-un articol anterior. Cladirea din fata va fi cea mai intalta cladire din America de Sud (300 metri) cand va fi gata (prin 2013).