Published 29/12/2007 In parcNe-am plictisit de stat in casa asa ca am iesit prin parc unde era frig si pustiu. Lacul a inghetat!
2 thoughts on “Toata captura zilei”
Ajunge pentru familia voastră! E cald şi pică greu la undită.
Noroc cu vanatul lui Serban! Ăla da peşte!
de pescăriţe nu au fost??