You may also like
Se vedea mult mai bine din avion dar din pacate cu telefonul nu se pot face fotografii mai bune, m-au incurcat si […]
In primavara anului 2007 am ajuns pentru a doua oara in SUA. A fost o calatorie mai lunga cu vizite atat pe […]
Se anunta o productie serioasa!
One thought on “Primavara”
Ar mai fi de adaugat! Primavara in Stockholm :)
http://picasaweb.google.com/crenguta/WannaAndNorton/photo#5180653967229109170