Am fost luat complet pe nepregatite cand am aflat ca astazi Cata are primul meci oficial de baschet asa ca nu am avut la mine decat telefonul mobil ca sa imortalizez acest moment. Nu conteaza rezultatul meciului mai ales ca adversarul era de la o alta categorie de varsta, conteaza insa foarte mult experienta dobandita si ambitia de a continua antrenamentele!
You may also like
Dupa o pauza de 5 luni am ajuns din nou in Romania. Poate din cauza ca este vara sau poate din cauza […]
Copiii s-au pregatit si anul acesta sa-l intampine pe Mos Craciun cum se cuvine si au reusit un spectacol pe cinste. Spectatorii […]



One thought on “Primul meci de baschet”
19. XI. A avut loc al doilea meci de baschet. Echipa Cătălinei a obţinut o victorie zdrobitoare şi a primit ca recompensă ciocolată!!! Braovooooooo!