You may also like
Mesajul de mai jos s-ar traduce: “de 25 de ani avem grija de ouale clientilor nostri”
… a adus cadouri pentru copiii nostri care s-au distrat, au dansat, s-au pictat pe fata. Cateva poze puteti vedea aici
Din pacate este prea multa lumina de la luna in seara asta, sper sa mai rezist pana apune luna.
6 thoughts on “Revelion 2009”
E clar ca tragi a magribian!De atata inteligenta a inceput sa-ti sclipeasca mintea!Ori vii de la Bethleem?Prea ai fata de mag!
salut fratilor sunteti super faini….asa sa ramaneti toata viata…..imi e dor de voi….
pune odata pozele alea ca nu mai am rabdare!!!
Ma,sarbatorile de iarna tin de la Craciun si pana la Sfantul Ioan.Sper ca nu ti uitat!
Draga Anda,n-ai pierdut decat un butoi de ras!Gelu,care a venit mai tarziu a ras ca pentru un an intreg!
cica si ieri il dureau falcile de la ras :-)