Cu pasca, drob de miel, oua rosii si friptura:
Si pentru ca Serban se plangea ca scriu numai articole care nu-l intereseaza iata si o poza cu el si Cata:
Am cautat mult pana l-am gasit, dar a meritat. Mai ales ca in Algeria nu prea se gasesc caini, motivul e destul […]
Nu cred ca ar mai fi ceva de adaugat.
6 thoughts on “Masa de Paste”
Adevarat,a inviat!
Poate n-ai primit inca,da o sa vezi,ce a insemnat “masa de Pasti”,in Bucovina
stii cum ai comentat tu aici? hai sa -ti traduc:
“ce ba..a ta??? uite colea a mea ce mare si bogata e….”
asa ceva…si sa stii ca nu o sa ma uit sa vad ce inseamna “masa de pasti” adevarata, ca ma ofticati ca voi sunteti impreuna iar noi suntem singuri!!
concluzia… iar ai dat cu batul in balta….. draga didule
iar are dreptate mihaela :-D ce legatura are Bucovina cu Algeria??? fa tu masa aia de Pasti aici!
Sa va fie de bine!!Da’ cine mai era cu voi de v-ati pozat toti patru?
Domnul Canon, aparatul de fotografiat :-D
pai n-ati inteles nimic:noi de Pasti,ca sa evitam tristetea singuratatii am fost pe drumuri…,am dormit pe jos si-am cantat Cristos a Inviat,pe la manastiri!…