Paris
You may also like
Am ramas dator cu niste fotografii de la New York pentru ca pe vremea cand am fost la New York inca nu […]
Mic dejun la hotel, intalnirie prelungita cu clientul, pranz frugal, munca, cina in restaurantul hotelului, naniā¦
Am facut-o si p-asta. Pentru prima data in viata mea. Foarte dura si foarte grea viata de marinar:
Din nou la Atena, dupa un an. De fiecare data cand revin aici ma apuca nostalgia lunilor petrecute acu’ cativa ani aici. […]
3 thoughts on “Paris”
Da si fasi Dom’le,pe acasa cand vii?
Care casa?Aia din Bahamas!
sau din Florida, sau din Spania :-)