You may also like
E mult spus piata, este de fapt intersectia a doua strazi in care la fiecare colt se afla o fantana. Mai sus […]
In gradina florile au inceput sa-si intre deja in drepturi: Alte fotografii cu flori din gradina gasiti aici: http://picasaweb.google.com/mihaelaione/Flori
3 thoughts on “Magnolie inflorita”
Ieri adică, înfloreau magnoliile, azi a început revoluţia proletară “jos guvernul,jos cotroceniul, sus dictatura!”E vreo legătură??
Un telespectator i-a recomandat lui Boc să cânte numai “puşca”că dacă o pierde nu-i vreo pagubă dar dacă pierdem cureaua ne pupă-n cur pe toţi!
numai buni de daruit unei fete :))
Sunt cei mai frumosi copaci primavara