You may also like
Am facut o multime de poze pe care o sa le incarc pe net in zilele urmatoare.
Cred ca dansa m-a trezit de dimineata:
Am facut o multime de poze pe care o sa le incarc pe net in zilele urmatoare.
Cred ca dansa m-a trezit de dimineata:
3 thoughts on “La lucru in mijlocul naturii”
Maaa,pai acolo e perfect pentru capre,dom’le!!
dar ce faceai acolo ? care este mai exact munca ta :d
lucru era in ghilimele :-) faceam poze, pasiunea mea din timpul liber