You may also like
De cateva zile a inflorit teiul iar de azi a inceput sa se simta mirosul inconfundabil. Pacat ca mirosul nu poate fi […]
De cateva zile a inflorit teiul iar de azi a inceput sa se simta mirosul inconfundabil. Pacat ca mirosul nu poate fi […]

2 thoughts on “Blue Tram – Barcelona”
Parcu Guel, când? Cu voi în imagini, că de unde ştiu eu că sunteţi acolo, Barcelona e mare!
Cu noi am pus mai jos. Parcul nu l-am fotografiat cu telefonul. Cand ajung in tara le pun. Era foarte aglomerat.