You may also like
In Santiago exista un cartier care aduce foarte mult cu Manhattan-ul New York-ez (e mult mai curat in Sanhattan, sic). Iata fotografiile […]
In Delta Dunarii. Serby abia acum si-a dat seama de ce captura a facut.
In Santiago exista un cartier care aduce foarte mult cu Manhattan-ul New York-ez (e mult mai curat in Sanhattan, sic). Iata fotografiile […]
In Delta Dunarii. Serby abia acum si-a dat seama de ce captura a facut.

3 thoughts on “Peace – Happy new year!”
Tot cu importuri, tot cu importuri…E mai bun de la alţii.
Indiferent de preţ, când se va purta costumaţia lui Adam şi Eva, vin şi eu!
Bine ca nu importam de la chinezi desi in ziua de azi nu stii ce ne mai asteapta!
În ziua de azi totul este previzibil pe două căi: ori studiezi astrele şi te conformezi 100% , ori respecţi proverbul: “cum îţi aşterni aşa dormi!”