You may also like
Cu ornamente de Craciun lucrate manual.
Acum ca am noul EOS 50D incerc sa ma initiez in tainele fotografiei. Si bag seama ca am multe de invatat. Iata […]
Se anunta o productie serioasa!
Cu ornamente de Craciun lucrate manual.
Acum ca am noul EOS 50D incerc sa ma initiez in tainele fotografiei. Si bag seama ca am multe de invatat. Iata […]
Se anunta o productie serioasa!

3 thoughts on “Turnurile in Ceata”
În Bucureşti cam toate-s în ceaţă!
Poate se ridica ceata in 2013!
io cred ca mai usor se ridica numele aleia de la “cap de afis”, dacit ceatza din tzara asta ! da’, sa fim optimisti !
R (din nou) (varul)