You may also like
Am stat cuminti acasa pentru ca a fost vreme urata. Am facut cateva poze cu copiii: Toate pozele aici: http://picasaweb.google.com/mihaelaione/DinWeekend03
Stiti unde se afla si mai ales de ce este celebra aceasta micuta plaja din Grecia? Magda, daca o ghicesti si p-asta, […]
3 thoughts on “Fotografii de primavara”
…..la Gura Vaii!
Cel mai frumos sat din tara, cum spuneai pe vremuri! :-)
Asa a ramas…! Mai ales sambata!