You may also like
Renumitele cutii de chibrituri sunt prezente si la Alger la tot pasul.
Da, ploua si in Algeria insa putin diferit de ceea ce stiam eu: apa este amestecata cu praf care conform cu ce […]
E ora 10 si deja sunt 34 de grade iar plug-in-ul firefox fierbe⦠in realitate sunt peste 40 de grade si e […]












5 thoughts on “Stiu ca va era dor de ei”
cred ca va dati seama ca acolo se pritoceste viitorul de maine al Lumii(era sa zic al romaniei, da maine, de sub ape, o sa intrebati care romanie?)
ce-i cu bratarile alea?S-a facut recensamantul?
bai, dar eu ce mai scriupe blog daca tu scrii tot. Profiti ca eu n-am DEOCAMDATA net.
Ai ce povesti, de exemplu din Algerul vechi.
>:D<:*