You may also like
Saptamana asta am fost intr-o vizita scurta de lucru la Paris. Nu am avut timp de vizitat muzee sau alte obiective turistice […]
Am avut noroc de vreme buna si desi geamul era murdar, privelistea a fost super. De fiecare data ii simt lipsa DSLR-ului…












One thought on “Rabat – souk”
cel mai tare a fost ala care vorbea romaneste si culmea, foarte bine….