You may also like
Cat de impatimit trebuie sa fii?
In imaginea de mai sus e o sculptura interesanta. Stiti cum se numeste, cine a facut-o si unde se afla?
Cat de impatimit trebuie sa fii?
In imaginea de mai sus e o sculptura interesanta. Stiti cum se numeste, cine a facut-o si unde se afla?
4 thoughts on “O gasca de nebuni”
haha cu sticluta de vin in mina , ce serios erai mugure.
Nu e o gasca ,suntem!Parca esti si matale dar e bitzul slab.
vad ca ti-ai facut prieteni noi
ma bucur, poate trece timpul mai repede pana vii acasa
nu-i vad in poza pe ramzi, marco, hasan…nu erau la chef?
ramzi se certa cu prietena lui :-) marc si hasan sunt plecati