You may also like
Mi-ar trebui un teleobiectiv
Astea pe langa campurile nesfarsite de maci de peste tot si padurile de salcam inflorit cu mirosul placut de primavara!
O vizita in India nu este completa daca nu aungi sa vezi Taj Mahal. Si cum toti cunoscutii cu care am stat […]
4 thoughts on “Cenusa vulcanica”
Cam asta e cerul suedez, ca si cel danez, deci e bine sa fim optimisti :).
Cristi, la Dublin cum e? se vede ceva?
ieri parca a fost usor mai inchis afara, de azi a revenit soarele. a anuntat si guvernul ca nu e nici un pericol, deocamdata :).
s-a deschis si aeroportul, dar doar ptr. zborurile spre SUA.
nasol e ca RyanAir si-a anulat orice cursa pana luni spre europa, ei fiind regi aici.
in schimb azi a fost batalie pe biletele la feriboturi, spre UK.
Vouă nu vi se pare curios că vulcanul asta îşi trimite cenuşa spre noi nu spre America? Dar despre starea de panică instaurată acum n-aveţi nimic de zis?Staţi cuminţi!! Treaba-i nasoală…