You may also like
Dupa o pauza de o saptamana, revin cu un nou set de articole si fotografii din si despre Chile. Mai intai cateva […]
Poze din toamna asta. Am instalat un soft de blogging pe telefonul meu mobil. O sa incarc mai multe poze mai vechi.
One thought on ““Astia-mi taie motul!””
Daaaa, ne-am îmbătat ca porcii, mai ales eu, i-am pus la dans şi tacsu a scos caraokele… Nefiind şpriţ duminică a fost zi de lichide.