You may also like
Primul obiectiv vizitat in weekend-ul ce tocmai se incheie a fost Mina Cacica din judetul Suceava. Inceputa de polonezi in timpul ocupatiei […]
Saptamana asta am fost intr-o vizita scurta de lucru la Paris. Nu am avut timp de vizitat muzee sau alte obiective turistice […]
6 thoughts on “150 km”
maine e 31 si nu am platit pensia si casa si curentul total 470 de lei.Citeste si sterge.
Ti-e dor de rahatul asta,hai??Tot asa :citeste si sterge!
cand ti-e dor de tara si de acasa nu inseamna ca ti-e dor si de vecini si de politicieni. ti-e dor de familie, prieteni, locuri.
Prietenii au devenit”prieteni”,familia e aceeasi,doar Ioana lui Noru,adauga un plus de spiritualitate hazoasa,locurile…sunt intradevar grozave,da..sunt locuite!A mai ramas doar cel mai frumos sat din tara:Gura Vaii!
eu sunt vecin sau in ce categorie am loc?
din cate stiu costimane inca esti insurat cu sora nevesti-mi deci faci parte din categoria familie, vrei nu vrei!