You may also like
Gata, le-am pus pe net: http://picasaweb.google.com/mihaelaione/Revelion2009 Si de la Craciun: http://picasaweb.google.com/mihaelaione/Craciun2008
O manastire din lemn din secolul 18 (construita pe la 1731) la nici 100 de kilokmetri de Bucuresti. Pacat ca preotul paroh […]
4 thoughts on “O gasca de nebuni”
haha cu sticluta de vin in mina , ce serios erai mugure.
Nu e o gasca ,suntem!Parca esti si matale dar e bitzul slab.
vad ca ti-ai facut prieteni noi
ma bucur, poate trece timpul mai repede pana vii acasa
nu-i vad in poza pe ramzi, marco, hasan…nu erau la chef?
ramzi se certa cu prietena lui :-) marc si hasan sunt plecati