You may also like
La ora 6 erau –21 de grade in Bucurestii Noi. Masina a gemut putin inainte sa porneasca motorul. Ma gandesc cum o […]
In weekend-ul ce tocmai a trecut, am avut parte din nou de show aviatic in Bucuresti care, chiar daca a ingenunchiat traficul […]
2 thoughts on “Bucuresti, centru, primavara”
Noaptea sau ziua? Că nu prea mai e locuit… Plus că eu lipsesc din poză.
Nu stii ca bucurestenii pleaca din oras in weekend? sau daca stau in oras, umplu mall-urile :-) Doar strainii raman in centrul vechi