You may also like
Am iesit la padure unde un covor de toporasi iesea dintre frunzle uscate.
Au trecut pe deasupra noastra cand faceam plaja cam la 800 de metri altitudine.
Am iesit la padure unde un covor de toporasi iesea dintre frunzle uscate.
Au trecut pe deasupra noastra cand faceam plaja cam la 800 de metri altitudine.
2 thoughts on “Bucuresti, centru, primavara”
Noaptea sau ziua? Că nu prea mai e locuit… Plus că eu lipsesc din poză.
Nu stii ca bucurestenii pleaca din oras in weekend? sau daca stau in oras, umplu mall-urile :-) Doar strainii raman in centrul vechi