You may also like
Pe partea de sud-vest unde nu bate vantul, zapada s-a asezat linistita si masoara 60 de centimetri
In weekend-ul ce tocmai a trecut, am avut parte din nou de show aviatic in Bucuresti care, chiar daca a ingenunchiat traficul […]
Pe partea de sud-vest unde nu bate vantul, zapada s-a asezat linistita si masoara 60 de centimetri
In weekend-ul ce tocmai a trecut, am avut parte din nou de show aviatic in Bucuresti care, chiar daca a ingenunchiat traficul […]
2 thoughts on “Tapu’ Lica”
salut lica :)) ai mancat azi?
O rectificare:ala nu e tapu’ Lica e tapu’ Lache!