You may also like
In imaginea de mai sus e o sculptura interesanta. Stiti cum se numeste, cine a facut-o si unde se afla?
“Nu-s beat, nu nimica, da’ nu-s ce-am” Numar de masina Apus de soare in Gamla Stan
Drumul dintre Mizil si Buzau este blcat la Ulmeni, coloana tirurilor depasind 5 kilometri
Textul de mai sus se traduce: “Sustinem Colonelul – NASI 1389” si poate fi observat in multe locuri vopsit pe peretii cladirilor […]

13 thoughts on “Si la ei ca si la noi”
adica?din lac in …putza?
MIE MI SE PARE CA IN PARCARE MAI E LOC ,LA NOI PARCHEZI NENE LA PNL CA SA VII ACASA IN UNIRII CA SA NU MI ZIC DE SALA SPORTURILOR!Parchezi la cbinetul de psihiatrie ,eventual te si tratezi ca sa-ti treaca!
aaaa,acu m-ama prins :ala-i Peugeot-ul meu!
nu stiu daca si acolo ploua ca la noi…
nu am mai vaut ploaie de cand am ajuns aici
nu ai mai vazut nici…de cand ai ajuns acolo
oricum, apreciez interesul tau pentru arta(Chagal)si faptul ca locurile pentru handicapati sunt acupate.Ia vezi, nu cumva e un roman ala??
ca sa nu mai vorbim despre…
Ala nu era roman sigur, ca algerienii ne intrec cand e vorba de politisti
fa curat ca-ti vine familia!!!!!
cred ca vin si neamurile :-(
neamurile pleaca, doar sa nu fie vreo complicatie!!!Sfat:asteapt-o cu flori daca vrei s-o mai vezi pan’ la Craciun!!
găuri,găuri,găuri găuri…puneţi fraţilor p..ari la gardul ăsta in jurul căruia vă învârtiţi!!!
oghi, pentru tine mai inseamna doar niste gauri, asa esti de …ocupat!