You may also like
Am primit-o pe mail. Ilustreaza realitatea in mare parte. Reprezinta oare China o amenintare pentru Occident?
“Daca ar fi sa traim viata in sens invers. Am incepe prin a muri, astfel am scapa de aceasta trauma, care ne […]
După 30 de ani, s-a făcut dreptate şi pentru cei din Drumul Taberei si sectorul 5 (care este). Nu în sensul că […]
5 thoughts on “Se potriveste”
mie nu.. :-“
nici eu…
Vii?Unde?Nicaieri! a,nu,am fost ieri!
@elennuka: unora li se potriveste totusi
tu si cand te plictisesti, scrii texte amuzante