You may also like
Nu-s cam dese?
Obisnuiti-va cu asta, da pe Str. Dr. Felix va circula din nou tramvaiul! Se opreste cate unul si blochaza circulatia cateva minute […]
Nu-s cam dese?
Obisnuiti-va cu asta, da pe Str. Dr. Felix va circula din nou tramvaiul! Se opreste cate unul si blochaza circulatia cateva minute […]

One thought on “Salvam Rosia Montana si din Londra”
Cu vorbe si benere nu se salveaza nimic. FAPTE!!!