You may also like
Am uitat cablul USB acasa asa ca deocamdata am disponibile poze din Santiago facute cu telefonul:
De data asta este vorba despre o fosta campioana mondiala la Formula 1. Masina Renault statea linistita in fata publicului admirator in […]
2 thoughts on “Primul mac infolrit”
unde-i macu’ ?
@red: lasa-ma cu comentariile ironice, D50-ul s-a acoperit de praf…