You may also like
No comments. @Later edit: si la noi tot asa fac
Normal ca daca a venit George Bush la Bucuresti trebuia sa vina cu Air Force One care era parcat pe Aeroportul “Henry […]
Cu ocazia Salonului auto de la Alger, Renault si-a prezentat si masina de Formula 1, pentru mine fiind o ocazie de a […]

One thought on “Piesa de muzeu: bilete de intrare in… muzeu”
Mai degrabă evaziune fiscală ….