You may also like
A fost prima petrecere la firma la care au fost invitati sotii/sotiile/partenerii angajatilor. Prea multa lume. Dragi colegi voua v-a placut? Astept […]
Nu-s cam dese?
In imaginea de mai sus e o sculptura interesanta. Stiti cum se numeste, cine a facut-o si unde se afla?

One thought on “Piesa de muzeu: bilete de intrare in… muzeu”
Mai degrabă evaziune fiscală ….