You may also like
Da, am scapat de invatatoare dar invatam de anul asta dupa amiaza. Urasc sistemul de invatamant din Romania pentru ca in gimnaziu […]
Poze din toamna asta. Am instalat un soft de blogging pe telefonul meu mobil. O sa incarc mai multe poze mai vechi.

2 thoughts on “Pe malul golfului Pagasetic”
Mai ştiu eu unul care se pozează singur…
pe mine m-a pozat nevasta :-)