You may also like
O puteti vedea in acest weekend in Baneasa Shopping City, nu stiu ce echipa reprezinta, nu mai sunt fan Formula 1 de […]
A nins bine de data asta!
Model – Canon EOS 50D DateTime – 2009:08:15 23:06:14 ExposureTime – 10 seconds FNumber – 9.50 ISOSpeedRatings – 6400 ShutterSpeedValue – 11 […]
One thought on “Nivelul zapezii”
Oho……..din ce am tot vazut pe poze, in media RO, cred ca,cel putin ptr. Bucuresti, e una dintre cele mai grele ierni din ultimii zeci de ani. Cel putin eu, ca locuitor neintrerupt al Bucurestiului pina in 08, nu-mi aduc aminte de ninsori atit de dese si de consistente intr-un interval de doar 2 luni.