You may also like
Cald, soare, 32 de grade, turbulente la aterizare. Peisaj dezolant in Casablanca, la prima impresie. Revin cu fotografii si detalii culinare!
Milano
In prima seara cand am ajuns in Dubai am vrut sa fotografiez apusul de soare. Poza a iesit prost pentru ca am […]
6 thoughts on “Marea Rosie (Red Sea)”
sunt curios cand te-oi scalda in Marea Moarta ce ne zici!
Invidia a luat proportii:numi un tampit poa’sa puna o intrebare asa idioata.Dealtfel am vazut ieri ca erai invidios si pe mine.Parca ti-o ceream pe Mona!
Trebuie reclamata Marea Rosie la Garda de Mediu de la Bucuresti!
nu vad poanta , dar la ce sa ma astept de la un caprar?.Sunt Costi, s-o lasi pe Mona in pace.
mai era cineva in apa pe acolo?
nu prea mai era multa lume