You may also like
Aceasta lozinca cica ar fi pe un perete la Consulatul Roman de la New York. [Sursa: email]
No comments. @Later edit: si la noi tot asa fac
Normal ca daca a venit George Bush la Bucuresti trebuia sa vina cu Air Force One care era parcat pe Aeroportul “Henry […]
In imaginea de mai sus e o sculptura interesanta. Stiti cum se numeste, cine a facut-o si unde se afla?
One thought on “Iarna pe ulita Romaniei – fotografii din infernul alb”
Pozele sunt facute din tren??