Published 03/09/2011 Rasarit de soare peste Marea EgeeE mult mai dificil sa prinzi un rasarit de soare, mai ales cand esti in concediu si somnul de dimineata este si […]
2 thoughts on “Flori si fotografii de la tara”
foarte frumos, abia astept sa merg si io pe acolo.
Ce bine le/ai ales! Nu se vede nic din care sa reiasa ca ne trebuie urgent o cositoare…