You may also like
Nu stiu cat e de reala, desi cei dei aici sustin ca a aparut pe coperta The Economist, dar reprezinta clar starea […]
Intr-o discutie cu Obama: Sursa: dn.se Iata si confirmarea diferentei dintre cei doi primita pe e-mail:
Culese de pe mail

6 thoughts on “Evolutia jafului”
daca-i asa cea mai buna solutie este vanzarea tuturor masinilor si scoaterea bicicletelot!
rezervele de energie ale lumii acesteia sunt secrete,jaful e vizibi!!
mai sunt si alte tipuri de energie care trebuie exploatate!
lA ORA 13,00 incep festivitatile si la noi:unii s-au machiat deja,ca sa nu zic machit!
la mine sub casa e o rezerva de petrol imensa,imi trebuie un investitor care sa o puna in valoare,am stabilit si pretul locului respectiv:3 milioane de euro!1/4 din valoarea productiei pe primele sase luni!
si la mine e una