You may also like
Poate asa te fac sa mai scrii pe blog:
Din pacate este prea multa lumina de la luna in seara asta, sper sa mai rezist pana apune luna.
Primavara si-a intrat pe deplin in puteri in Algeria desi in ultimele doua saptamani am avut o vreme foarte capricioasa cu ploi […]
6 thoughts on “Echipa de fotbal din liceu”
Mmm, esti al treilea, de la stanga la dreapta cum privim spre monitor, randul de sus.
Raspunsul pe care il asteptam era: esti intre Orto si Felipe in fata lui Viso :)
Da, da, da, asta vroiam sa spun dar nu stiam sigur cum se scrie corect ”felipe” si-atunci am evitat….
in ordinea numerelor de pe tricou: taba-fundas de fier, orto, cici, viso, felipe, bbc (se pare urmas al lui bote dupa cum isi admira tricoul) – randul de sus, serban, para, vlad daniel si, of course SUBSEMNATUL
fotografia in original se afla la muzeul Nou Camp
Problema pe care o am eu Dinule e ca nu mai stiu cu ce ocazie a fost facuta poza asta…
Cam devreme să trăiţi din amintiri!!!