You may also like
Fara comentarii…
Astazi este Boboteaza sau Botezul Domnului, zi in care a fost botezat Iisus Cristos de catre Ioan Botezatorul in apa Iordanului. La […]
Am profitat de vremea buna si am dat o fuga in noul parc de distractii deschis in Bucuresti pe bulevardul Timisoara, Terra […]
2 thoughts on “Dacia, masina romanului”
Nu are rost sa mergi cu Dacia la service cand poti sa o repari si pe camp cu o mana de scule.
dupa 20 de ani tot nu reusim sa strangem bani pt o masina mai buna si sa ne permitem sa mergem cu ea la service ( as spune eu )