You may also like
Chiar si in Bucuresti! Il simtiti?
‘ Au fost 43 de grade azi si doua incendii la noi pe strada cauzate de instalatii prost dimensionate la supra-sarcini. Noroc […]
Pentru colegii mei o fotografie cu barca cu care se vor plimba dragii nostri clienti. Stiu ca ma urati ca eu ma […]
E o placere sa intri toamna in Piata Centrala din Buzau. Lume multa si tarabele pline. Las fotografiile sa spuna mai multe:



One thought on “Cum parcam la supermarket…”
ete cucu,vrei sa faci tu ordine in parcare.Eu am vazut una si mai tare.Un handicapat care nu a putut parca pe locul lui din cauza neavenitilor nesimtiti a platit amenda ca a blocat masina respectiva.