You may also like
In metrou in Stockholm, o fata (da, o fata!!!) de 15-16 ani cu cercei in buze si ditamai carabiniera in ureche, cu […]
In metrou in Stockholm, o fata (da, o fata!!!) de 15-16 ani cu cercei in buze si ditamai carabiniera in ureche, cu […]
4 thoughts on “Cu colegii pe varful Ciucas”
Frumoasa iesirea de echipa insa am o mare intrebare : de ce a trebuit sa va suiti tocmai acolo ?
Ca sa ne facem pofta de mâncare!
Era frig?
Doar pe vârf bătea vântul foarte rece, în rest a fost bine.