Copiii
You may also like
Fotografiile de mai sus sunt facute cu camera telefonului dar pentru ca lumina si focalizarea au fost bune […]
Cu ornamente de Craciun lucrate manual.
E mult mai dificil sa prinzi un rasarit de soare, mai ales cand esti in concediu si somnul de dimineata este si […]

8 thoughts on “Copiii”
al brecahasterdfcsbvyu o iutrvbfhhsfsyygv v alhabrscfabguiytr – Ce copii frumosi ! traducere din limba oficiala a republicii alger – berbera
ce mutre! :)
>:D<
cumsecade copii: stau sa fie pozati, nu ca tac’su!
Serban are toate caracteristicile unui om de treaba, bun, saritor si ascultator, in poza
iar sapcalioasa parca pune ceva la cale
Nu e asa ca sunt chipes.Vai vai,si pe mine ma uimesc.!.
Iti multumesc ca ai facut asta pt mine.