Cu ocazia unui eveniment deosebit astazi am dat o tura pe la tara (inclusiv o drumetie in care am “vanat” flori de primavara). Am facut o multime de fotografii si ne-am distrat:
You may also like
Dupa o pauza de 5 luni am ajuns din nou in Romania. Poate din cauza ca este vara sau poate din cauza […]
In curand se lasa seara, copiii se strang in jurul bradului, asteptandu-l pe Mos Craciun. Va doresc din tot sufletul sarbatori fericite […]
Am uitat sa va fac cunostinta cu noua mea masa de ping-pong:
One thought on “Am fost pe la tara”
“Frumos ţaraă avem!”