You may also like
“Nu-s beat, nu nimica, da’ nu-s ce-am” Numar de masina Apus de soare in Gamla Stan
No comments :-)
Din pacate din poza nu se vede clar dar in microbuz nu mai era loc de dormit asa ca Costel s-a intins pe […]
“Nu-s beat, nu nimica, da’ nu-s ce-am” Numar de masina Apus de soare in Gamla Stan
No comments :-)
Din pacate din poza nu se vede clar dar in microbuz nu mai era loc de dormit asa ca Costel s-a intins pe […]
