Cu ocazia Salonului auto de la Alger, Renault si-a prezentat si masina de Formula 1, pentru mine fiind o ocazie de a o reintalni (ne-am vazut prima oara in aeroportul Schiphol din Amsterdam – vezi aici articolul despre vedeta de atunci) si a-i face din nou fotografii.
You may also like
Nu vreau sa fac reclama la Vodafone dar mi-a placut (?!) initiativa locatarului (care probabil ca-si ia bani pe reclama aia). Multe […]
Aceasta lozinca cica ar fi pe un perete la Consulatul Roman de la New York. [Sursa: email]
No comments :-)





4 thoughts on “Masina Renault de Formula 1”
Ce mare fan eram si eu in liceu :) Pe atunci tineam cu Hakkinen si McLaren mi-a ramas echipa de suflet, desi nu ma mai uit de cativa ani la curse.
so costa aji de milioane de euro :))
Pai sigur,salon auto,chestii,balamale,si porma vii si te iei de noi ca dece il tinem pe base!Ete deaia ,de prosti!
Adevarul e ca se fac bani grosi cu Formula 1 da si riscurile-s mari.Tu aveai tendinte de pilot da te-ai potolit,ti-a ramas doar nostalgia.
Superb, sambata trecuta a fost cupa Iasului de karting si parca am simtit o particica din sunetul motoarelor de f1 si mirosul de ulei ars.