You may also like
Zicea Magda zilele trecute ca a inforit salcamul. Iata o poza: A inflorit si macesul:
Asta e caz penal? Atata timp cat nu o pateste nimeni astfel de lucruri vor fi “normale”…
Pentru colegii mei o fotografie cu barca cu care se vor plimba dragii nostri clienti. Stiu ca ma urati ca eu ma […]

One thought on “Piesa de muzeu: bilete de intrare in… muzeu”
Mai degrabă evaziune fiscală ….