Poate asa te fac sa mai scrii pe blog:
Sherby
You may also like
In Herastrau zilele trecute.
Asta in loc de vederi si alte SMS-uri. Nu ma invidiati pentru ca e prea bine!
Anul asta am facut revelionul in compania unor personaje celebre. Toate costumatiile au fost reusite iar distractia a fost pe cinste!
11 thoughts on “Sherby”
uite dom’le ce doctor veterinar sau ginecolog!
mai oghi, cu veterinarul…sa zic ca te-a furat peisajul de tara din poza…da ginecolog???
sau asta e de la bancul lui mugur ??
Nu mai bine se face un “Ronaldino”2? da-i in ma-sa de bijutieri si ginecologi,nicicand n-o s-o duca mai bine ca fotbalistii.Eu cred ca nu degeaba poza asta e postata sub imaginea lui Ronaldino primind trofeul pt.anul 2008.nu-i asa,Serban?
mono, lasa beutura, mama, ca-i Ronaldo ala!!:)
A fost influentata de posterul din camera lui Serban
si-o litra de cizano…hac…
na! cinzano voiam sa spun
e clar, de la cizano (pardon, cinzano) ti se trage :-)
pai ce draga,ginecolog tuseste?
doar daca-i inecacioasa …aia!!!
@costi: adica ginecologul le mananca?