You may also like
Ne-am plictisit de stat in casa asa ca am iesit prin parc unde era frig si pustiu. Lacul a inghetat!
O intrebare pentru Red (sper sa raspunda): e bine incadrata fotografia? Dar a lui Zoso e incadrata bine?
Am facut o multime de poze pe care o sa le incarc pe net in zilele urmatoare.




