You may also like
Am stat cuminti acasa pentru ca a fost vreme urata. Am facut cateva poze cu copiii: Toate pozele aici: http://picasaweb.google.com/mihaelaione/DinWeekend03
Pe partea de sud-vest unde nu bate vantul, zapada s-a asezat linistita si masoara 60 de centimetri