You may also like
Si pentru ca Serban se plangea ca scriu numai articole care nu-l intereseaza iata si o poza cu el si Cata:
Vreme excelenta, canta cucii si mierla, din pacate apa e cam tulbure…
Mi-ar trebui un teleobiectiv
Si pentru ca Serban se plangea ca scriu numai articole care nu-l intereseaza iata si o poza cu el si Cata:
Vreme excelenta, canta cucii si mierla, din pacate apa e cam tulbure…
Mi-ar trebui un teleobiectiv
5 thoughts on “Fotografie de seara”
Tablou de Picasso, incredibil!!!
n-are cum, Picasso a fost pictor cubist. Aici este vorba de cineva cu capul in nori….E un pictor vazduhist, da’ nu-mi aduc aminte numele
Mă, cap cubic, Picasso a fost de toate:cubist, suprarealist, clasicist, “albastru şi roz”, te pui cu GETA care ar fi fost colegă cu fiicăsa!
se putea sa nu se bage Didu…..
Ce mă, ce? Vrei bătaie? Hai pe coridor!!! Ce dacă mă bag, ce fierbe numai oala ta? Iote te, hm, de, de!!Stai că te-arajez eu!